Ústecký přebor dospělých odstartoval před týdnem, ale mužstvo SK Štětí zahajuje až tento týden na domácím hřišti.

Ústecký přebor dospělých odstartoval před týdnem, ale mužstvo SK Štětí zahajuje až tento týden na domácím hřišti.

SK Štětí - TJ Sokol Horní Jiřetín/FK Litvínov

sobota 17.3.2018  10:15

 

      V prvním letošním zápase nastoupí fotbalisté SK Štětí v sobotu 17. března na domácím trávníku. Premiéru v letošním kalendářním roce měli mít už před týdnem v Modlanech a měl se zde utkat druhý tým tabulky se třetím. Počasí se postavilo proti a zápas byl odložen na 1. 5. 2018.     

        Do Štětí přijede sdružený tým TJ Sokol Horní Jiřetín/FK Litvínov, který je po 16. kolech na 9. místě. Před týdnem na domácím hřišti remizoval s Brnou 1:1 a bod navíc si do tabulky připočítal po vítězství na penalty. Naše mužstvo má za sebou dlouhou zimní přestávku, ve které sehrálo 8 přátelských zápasů, bylo na soustředění a hlavně 3x týdně trénovalo. Tým je připraven a už se těší, až hlavní rozhodčí Dominik  Průša v sobotu v 10:15 zápas zahájí.   SK Štětí pod vedením trenérů Jiřího Ransdorfa a Karla Zuny patří po 16. kole 3. místo. Kádr v zimní přestávce doznal určitých změn a fanoušci se můžou těšit na nové tváře. Jsou zde však i nějaké ztráty, které hodně mrzí, ale tak už to ve fotbale bývá. Hráči na přírodní trávník k tréninku vyběhli v minulém týdnu v Račicích a zelenou plochu vyzkouší i ve Štětí, kde se bude v sobotu hrát. Na podzim jsme v Horním Jiřetíně po dobrém výkonu vyhráli 2:0, když se 2x trefil Marek Faust. Chceme to zopakovat i doma a věříme, že nám k tomu pomůžou diváci svým povzbuzováním, které tímto zveme na štětský fotbalový stadion.  Ideální počasí meteorologové neprognózují, ale stačí se dobře obléknout, na hřišti si koupit dobrou klobásu z dílny Jirka Trutnovský a spol, a když se to zapije teplým čajem s dochucením, tak budete domů odcházet určitě spokojeni a budete se těšit na večerní derby Sparta-Slavie. Do tisku se také připravuje Fotbalový zpravodaj č.9.  Neváhejte, a kupte si ho. Na 44 stránkách najdete podrobné informace  o všech změnách a aktualitách, které se udály v našem klubu od         vydání posledního zpravodaje v listopadu loňského roku.  Jsou zde informace o všech přípravných zápasech, podrobně je popsána zimní příprava mužstva dospělých. Stránky jsou věnovány i novým hráčům a dočtete se, odkud do Štětí přichází a jakou mají fotbalovou minulost. Prostor je věnován jízdnímu řádu jarních odvet a to nejenom mužstva dospělých.

       Z 8 zápasů 17. kola Ústeckého přeboru je na přírodní trávě naplánován pouze  jeden a to právě u nás ve Štětí. Čeká nás těžký soupeř, který v posledních 3 zápasech neprohrál a má 23 bodů. Tabulka je  vyrovnaná a mezi 8. až 15. místem je rozdíl 7 bodů.

 

                                               Přijďte fandit. Těšíme se na Vás.  

  

zdroj: SK Štětí, z.s.