U13 odehrála další 2 přátelské zápasy

Další 2 přípravné zápasy odehrála kategorie U13. V sobotu doma změřili kluci síly se silným Prostějovem, v neděli s klasickým soupeřem z Vítkovic.

Hodnocení trenéra Folty : V obou zápasech jsme odehráli slušné zápasy, kde se opět střídaly velmi dobré okamžiky s těmi slabými. Dobré je, že těch lepších pasáží bylo více. Prostějov se nám představil jako velmi silný a vyspělý protivník, který asi právem okupuje přední příčky v žákovské lize "JIH". Po našem povedeném začátku, kdy jsme v 8. minutě vedli 2:0 a nedali 2 tutové šance, se postupně soupeř zlepšoval a následně třemi góly skore do poločasu otočil. Nicméně se jednalo o zajímavý poločas. Druhé dějství bylo opět vyrovnané, kde jsme vyrovnali důrazným Bizonem a další šance jsme již neproměnili. Soupeř se kousek před koncem trefil a určil konečnou podobu tohoto pohledného zápasu.

Druhý zápas jsme v neděli odehráli na umělce ve Vítkovicích, kde s tradičním soupeřem jsme odehráli vyrovnaný zápas. Jen je škoda, že kluci nedokáží udržet koncentraci po celou dobu hry. Po navýšení vedení na 4:1 místo toho, aby se dál fotbalem bavili, tak přišel opak a bylo to více rozhárané. K tomu se přidaly i nějaké chyby, které vedly k vyrovnání 2 minuty před koncem. Nicméně za oba zápasy jsem nesmírně rád, opět nám to mnohé ukázalo.

FC Hlučín - 1.SK Prostějov 3:4 (2:3) - branky: Bizon 2x, Levčík

MFK Vítkovice - FC Hlučín - 4:4 (1:1) - branky: Kováč 2x, Činčala, Bizon

Editor | zdroj: FC Hlučín