Starší žáci byli celý zápas ve vedení až na jeden okamžik ve 2. poločase, kdy domácí na chvilku vyrovnali.

FK Neratovice-Byškovice  - SK Štětí

3:4(1:2)  11.3.2018

Starší žáci spočítali nemocné, zjistili, že chřipka je na ústupu a vydali se v neděli odpoledne na umělku do Neratovic, kde se utkali s domácím týmem hrajícím žákovskou  Divizi. První příležitost otevřít skóre se v 5. minutě nabídla našemu týmu, kdy po kombinaci Daniluk, Hrdlička, zakončoval těsně vedle Malecha. Chaos a zmatky v obraně Neratovic zavládly v 15. minutě, ale Michal Miga místo střely do prázdné branky řešil situaci ještě přihrávkou. Ve 20. minutě už jsme ovoce sklízeli. Prokopec s Hrdličkou přichystali zakončení Malechovi a šli jsme do vedení 1:0. Radost neměla dlouhého trvání  a za 2 minuty bylo srovnáno na 1:1. S tím se nesmířil Olda Malecha, vzal si míč a po samostatném průniku získal Štětí opět vedení 2:1. Ještě před změnou stran ve 32. minutě se představil skvělým zákrokem Šimon Černý a domácího útočníka vychytal. Brzo po změně stran stál sám před domácím brankářem Malecha, ale míč se odrazil k Hrdličkovi, který toho využil ke střele do prázdné branky na 3:1. Ve 45. minutě byl středem pozornosti Jakub Pilař. Střela z dobrých 25 metrů měla výborné parametry, ale stejně tak hezky balón vyrazil  domácí brankář. Že občas přijde krize, a to nejenom na české biatlonisty, jsme se přesvědčili mezi 51. až 55. minutou. Než jsme se probrali, tak byl výsledek 3:3. Remízu jsme však nebrali a ještě v závěru jsme vítězství strhli na svou stranu. Dan Soukup akci rozehrál a Malecha zakončil hattrickem na konečných 4:3. Vítězství potěšilo, i když jeden z trenérů René Hrdlička na hře viděl ještě hodně nedostatků, které ale jak věří, se do prvního mistráku v Neštěmicích 25. března odstraní.

Branky: Malecha 3, Hrdlička 1

Sestava: Černý-Danilik, Malecha, Kabelka, Novotný, Pilař, Ivanič, Miga, Bartko,