SLAVOJ KYNŠPERK - BANÍK BUKOVANY 4:0 (2:0)

V dnešním utkání okresního přeboru mužů jsme hostili Baník Bukovany. Již od prvních minut zápasu jsme měli herní převahu, která přetrvala až do poslední minuty. Jen díky nepřesné koncovce a dobrému výkonu gólmana hostů jsme nakonec vyhráli pouze 4-0. Utkání se povedlo Patriku Běhounkovi, který vstřelil tři branky, jednu z penalty přidal Daniel Packert. Skóre otevřel ve 12. minutě Patrik Běhounek, na jehož přízemní střelu gólman nedosáhl 1-0. Ve 35. minutě byl ve vápně faulován Jaroslav Urbánek a penaltu s přehledem proměnil Daniel Packert 2-0. V 54. minutě se parádně z dobrých 30 metrů trefil opět Patrik Běhounek a bylo to již 3-0. Brankový účet uzavřel tentýž hráč v 74. minutě, když tečoval centrovaný míč a ten zapadl do branky 4-0. Nutno podotknout, že branek mohlo padnout mnohem více, ale buď naše šance zlikvidoval gólman Lukáš Balada nebo jsme trefovali břevna a tyče jeho branky.
Příští týden nás čeká dvojzápas. Nejdříve hrajeme v sobotu 21.4.2018 od 15.00 hodin v Oloví a poté v neděli 22.4.2018 od 10.30 hostíme Krásno.

zdroj: TJ Slavoj Kynšperk