http://fotbalexpress.cz/ eroticka seznamka cz

Původ slova píča

Český jazyk a jeho sprostá slova. Vulgarismy a jejich původ

Recenze psaly, že je cenné, že do díla zařadil i frekventované vulgarismy, které byly předtím odborně vykládány jen zřídka. Byly mezi nimi i slova píča a kunda. A ještě několik poznatků z internetové encyklopedie Wikipedie. Zde najdeme o kundě tyto informace: Samozřejmě je to synonymum pro slovo píča.

kunda – Wikislovník

Píča souvisí s jinými českými slovy pipina, pindík , slovenským piča, polským piczka (a krajovým ostravským pitka), srbochorvatským pička, bulharským pička, ruským pičuga a maďarským picsa (vše analogického významu jako v češtině), dále slovinským picek, lotyšským pincis, španělským picha a anglickým pizzle

Původní významy sprostých slov

Unicode. To že symbol pro píču stále není v Unicode standardu zasluhuje mnohem větší pozornost. Existuje v tomto ohledu nějaká snaha jej co nejdříve prosadit a implementovat?

Etymologie jednoho nepěkného českého slova — PSK

původ slova píčamrdat kurvu. Nejnovější příspěvky - pervers.cz Pervers je největší český seznamovací a komunitní server pro příznivce SM a podobného zaměření (SM, bondage, uniform, leather, foot fetish, spanking .

mrdat kurvu - nekomuzivot-nekomusmrt.cz

původ slova píčaPůvod slova: v citoslovci "pí", napodobujícím zvuk při močení, příbuzné se slovesem píčit se. Další možností je zvuková nápodoba francouzského "le petit chat" (číča, kočička). Co znamenalo: píča se v Čechách říkalo sýkorce a v Praze menšímu dámskému klobouku.

Původ slov a jejich význam — PSK

původ slova píčaPíča – močení, číča i sýkorka Sprostá slova mají mnohdy původ v cizím jazyce. Pár příkladů: české slovo kunda, kterým se mnohdy nadává nenáviděným lidem, pochází zřejmě z latinského cunnus a do češtiny se dostalo přes středohornoněmecké Kunt.

Původ Slova Píča - Image Results

Původ slov a jejich význam Text dotazu. Dobrý večer, přicházím s dotazem ohledně devíti slov, u kterých nemám problém najít jejich synonymum, ale jejich původ nebo vznik dohledat nemohu. Jedná se o tato slova: dekl, lajntuch, morka, cejchy, šnuptychl, babónět, čmák, tumlovat se a štok. Předem Vám děkuji. Odpověď

www.pinkpanther.estranky.cz - Sprostá slova jinak - Sprostá

původ slova píčaPodle tohoto vzoru skloňujeme například slova: radost, pověst, čelist, část, bolest, závist, vlast. Každý národ má své pověsti , které vysvětlují jeho původ. Petr měl z narozeninové oslavy velikou radost .

Diskuse:Píča – Wikipedie

původ slova píča1 Etymologie slova píča. 1.1 V umění, kultuře a sportu; 2 Československý symbol. 2.1 V kultuře; 2.2 Shodné a podobné symboly v jiných významech; 3 Reference; 4 Související články

mrdat kurvu - nekomuzivot-nekomusmrt.cz

Původ slova: v citoslovci "pí", napodobujícím zvuk při močení, příbuzné se slovesem píčit se. Další možností je zvuková nápodoba francouzského "le petit chat" (číča, kočička). Co znamenalo: píča se v Čechách říkalo sýkorce a v Praze menšímu dámskému klobouku.

VELKÝ SLOVNÍK SPROSTÝCH SLOV – KNIHA KNIH – D-FENS

původ slova píčaZdrojů, odkud se slova píča a píčovina prosadila do českých vulgarit, je víc. Jedna z indicií hovoří o citoslovci, které popisuje močení, tedy pí, nebo inspirace z francouzštiny, kde označení pro kočku, číču a kočičku La petite chatte se zvukově podobobá českému vulgarismu.