http://fotbalexpress.cz/ eroticka seznamka cz

Kateřina šedá rande 1918

Hollan je bez dopravy, umělkyně Šedá získala peníze na rande

kateřina šedá rande 1918

V pavilonu G brněnského výstaviště si měli hledat partnery nebo třeba jen kamarády. „Z původně pozvaných 1918 lidí se jich dostavilo asi šest set padesát, některé páry pavilon opouštěly i dřív,“ sdělila organizátorka Kateřina Šedá. Spolu s koncem seznamky, která

Na největším rande se v Brně seznámí 1918 lidí | Společnost

Plánovanou schůzku 1918 mužů a žen na festivalu Re:publika kritizovala zastupitelka Karla Hofmannová. „Akce nemá souvislost s oslavami výročí republiky,“ komentovala. Autorka projektu, Kateřina Šedá, jím chce odkázat ke slovům o budoucnosti Tomáše Gariggua Masaryka při desátém výročí vzniku republiky.

Seznamka pro 1918 lidí? Na Největší československé rande

kateřina šedá rande 1918

Největší československé rande pro 1918 nezadaných. Akce se koná v rámci Festivalu RE:PUBLIKA. Masaryk při desátém výročí vzniku republiky mluvil hlavně o budoucnosti. Se stejnou myšlenkou přistupuje k výročí republiky Kateřina Šedá.

Kateřina Šedá | 18 inspirativních roku 2018 | Forbes

Součástí třítýdenního festivalu k oslavám 100 let Československa Re:publika 1918-2018, který se uskuteční v květnu a v červnu v Brně, bude akce s názvem Největší československé rande. Za projektem stojí umělkyně Kateřina Šedá.

Největší československé rande v Brně seznámí téměř dva tisíce

kateřina šedá rande 1918

Výtvarnice Kateřina Šedá chystá projekt, který bude součástí oslav 100. výročí od vzniku samostatného Československa. Vybere 1918 lidí z obou zemí, kteří dostanou možnost se seznámit. Kvůli podpoře přes čtyři miliony korun ze státní a městské pokladny se ale autorka

Na největším rande se v Brně seznámí 1918 lidí | Pozitivní zprávy

Umělkyně Kateřina Šedá se rozhodla propojit symbolických 1918 nezadaných lidí a vybrala pro tento účel 959 žen a stejný počet mužů. Právě toto kritérium považuje Společnost pro queer paměť za nevhodné.

Na největším rande se v Brně seznámí 1918 lidí

Výtvarnice Kateřina Šedá chystá pro Festival Re:publika velký projekt Ex:po. Na brněnském výstavišti chce seznámit 1918 osamělých lidí všech věkových kategorií. Masaryk při desátém výročí vzniku republiky mluvil hlavně o budoucnosti. Se stejnou myšlenkou přistupuje k výročí republiky ceněná umělkyně.

EX:PO - Největší rande

Moje práce otevírá řadu různých témat, ale v principu se snažím, aby se lidé navzájem uviděli novým způsobem,“ vysvětluje Kateřina. Naposledy v Brně v rámci festivalu Re:publika, připomínajícího sté výročí vzniku Československa, uspořádala hromadné rande. Pozvala 1918 lidí z nejen internetových seznamek.

Kateřina Šedá - Aktuálně.cz

Výtvarnice Kateřina Šedá organizuje seznamku pro 1918 lidí, bude součástí oslav 959 žen a 959 mužů bude Kateřina Šedá hledat na seznamkách i v obcích, zájemci se mohou hlásit i sami na e-mail [email protected]

Brněnské hromadné rande diskriminuje sexuální menšiny

kateřina šedá rande 1918

Rande pro 1918 lidí bude součástí festivalu Re:publika, který se ke stému výročí vzniku Československa uskuteční v Brně od 26. května do 17. června 2018. Seznamku má na starosti brněnská výtvarnice Kateřina Šedá. Ta naposledy ve spolupráci s Národní galerií inspirovala ke