FK Polepy : SK Štětí, z.s. 8:3

FK Polepy : SK  Štětí, z.s. 8:3

FK Polepy dospělí - SK Štětí dorost

8:3(4:3)  11.3.2018  UT Hrobce

8 branek inkasovalo mužstvo dorostu od účastníka okresního přeboru dospělých. Už v 1. poločase Polepy zahodily spoustu šancí a výsledek 4:3 byl pro nás lichotivý. Prohrávaůli jsme už 4:1, ale ještě do poločasu jsme snížili na 3:4 brankami Vály a Horvátha.  Ve 2. pločase se zdálo, že už tolik branek padat nebude. Platilo to ale jen do 80. minuty. Pak se s nimi utrhlo ucho a  6 diváků vidělo 4 góly v rozmezí 10 minut a všechny do naší branky. Nakonec z toho byla drtivá porážka 8:3. Trenér Podhorský viděl hlavní příčinu takto vysoké porážky ve slabé fyziké kondici, která je zapříčiněna malou tréninkovou účasti. I na soustřednění odjelo jen pár jedinců a ostatní odpočívali přes jarní prázdniny doma na gauči. Věřme , že se hráči dorostu chytnou za nos a v posledních 14 dnech před zahájením mistrovských  zápasů se budou přípravě věnovat naplno a do jara vstoupí odhodláni udržet 1. místo v I. A třídě.

zdroj: SK Štětí, z.s.