FC Slovan Liberec : FK Náchod s. r. o. 9:0 (5:0)

FC Slovan Liberec  : FK Náchod s. r. o. 9:0 (5:0)

7.3 2018 v 11.00 hodin Liberec - stadion Nisa - UMT

Česká Liga Dorostu U19 sk.B

FC Slovan Liberec  vs FK Náchod U19   9 : 0 (5 : 0)

Branky (asistence): 3‘ soupeř, 10‘ soupeř, 16‘ soupeř, 20‘ soupeř, 33‘ soupeř, 58‘ soupeř, 61‘ soupeř, 62,‘soupeř, 78‘ soupeř 

  Sestava: Kuneš – Růžička, Donát ©, Šesler (62‘ Jahoda), Čejchan Jan – Gois (27‘ Prokeš), Melichar (52‘ Málek), Franc, Nejman, Čejchan Jakub, -  Pavlíček

připraveni: Nýč, Brožek

V úvodním jarním kole jsme narazili na skvěle připraveného soupeře, který je vážným aspirantem na postup do nejvyšší dorostenecké celostátní soutěže. Na jeho herním i taktickém projevu to bylo znát.

Od první minuty až po devadesátou se hra odehrávala v podstatě přes kopírák. Každá akce byla řešena v obrovské rychlosti a samozřejmě na jeden dotek. Rozhodující ovšem byly průnikové přihrávky do naší obrany, které jsme nedokázali v čas zavírat, a tak většina gólů padla skoro do prázdné branky.

Na utkání jsme odjeli bez tří hráčů základní sestavy a další tři jeli prakticky přímo z postele s nedoléčenou virózou. To samo o sobě je již velký problém. Tím pádem nám nastoupilo 5 hráčů mladšího dorostu v základní sestavě, proto jsme snad ani lepší výsledek přivést nemohli. Na druhou stranu je potřeba sportovně přiznat, že i kdybychom jeli do Liberce v úplné sestavě, body bychom  z města pod Ještědem nepřivezll. .

Nyní musíme tento duel vypustit z našich hlav a zakousnout se do tréninkové dřiny. Máme deset dní na to, abychom se dali do pořádku a v domácím prostředí se pokusili o reparát s FK Jablonec.

zdroj: FK Náchod s. r. o.