FC Olympia Hradec Králové - 3x vítězně

Muži z Olympie mají za sebou úspěšný přípravný týden, ve kterém dokázali třikrát dovést zápas do vítězného konce. V sobotu si dokázali poradit s juniorským týmem FK Jablonec výsledem 3:1 a následně porazili i kvalitní třetiligové celky LOKO Vltavín (1:0) a SK Převýšov (1:0).

FC Olympia Hradec Králové - 3x vítězně

Především vítěztví nad prvním celkem právě probíhajcího ročníku ČFL Loko Vltavín, ale i výhra nad neméně kvalitním celkem SK Převýšov (posilněného o 4 hráče “A” týmu FC Hradec Králové) přináší optimismus do bojů za vytouženým postupem. Výhry jsou o to cennější, že se trenéři potýkají s velkou marodkou. Do zápasů nemohli zasáhnout Korba, Rolko, Klapka, Demeter, Malinský, Topouzis a dlouhodobě zraněný Dvořák. Do posledního zápasu také nenastoupili Novotný s Konstantinosem.

Všem hráčům se dostalo po náročném týdnu zasloužené odměny v podobě regenerace ve welness Flošna, kde mohli nabrat síly před závěrečnou částí přípravného období. Již tuto sobotu Šavle čeká další kvalitní utkání s účastníkem MSFL FK Mohelnice. K dispozici by trenérům již mohli být záložnící Klapka s Demeterem.

 

 

 

fex | zdroj: FC Olympia Hradec Králové