http://fotbalexpress.cz/ eroticka seznamka cz

Devka synonyma

děvka, coura - synonyma

Lekce českých synonym obsahující výraz běhna = děvka, coura a mnoho dalších, které se teď můžete naučit. Příklady použití děvka ve větách.

děvka překlad z češtiny do španělštiny – Seznam Slovník

'děvka' přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny

Google Translate

čeština: ·(hanlivě, zhruběle) prostitutka, promiskuitní žena Ta děvka si účtuje 2000.· vulgární nadávka Ty děvko! Přebralas mi manžela!· (zastarale

děvka překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník

devka synonyma

Lekce českých synonym obsahující výraz běhna = děvka, coura a mnoho dalších, které se teď můžete naučit. Příklady použití děvka, coura ve větách.

děvka - synonyma

Definition from Wiktionary, the free dictionary. Jump to navigation Jump to search. See also: девка

děvka - překlad do ruštiny | slovník slovniky.lingea.cz

Synonyma děvka: prostitutka, běhna, nevěstka, kurva. děvče; dívka; slečna; holka; holčina; žena (vůbec) milá; milenka; služebná; služka, pomocnice

děvka – Wikislovník

Russian: ·wench, girl, bird, broad· maid· (vulgar) whore, tart, strumpet·girl. daughter.

Dinka synonyms, Dinka antonyms - FreeThesaurus.com

devka synonyma

1) Jo jo, ale rozhodně to není prostitut; 2) rozcestník na synonyma se do WP moc nehodí. Myslím, že je to právě věc Wikislovníku, aby tyhle věci řešil. Je to složité, neboť dokonalá synonyma obvykle neexistují, jsou tam většinou nuance, a to je právě problém kolegů na WS, aby se to pokrylo.

Diskuse:Děvka – Wikipedie

devka synonyma

Odstranění synonym z článku [ editovat zdroj ] Nesouhlasím s odstraněním z článku výrazů "kurva, coura, běhna", poněvadž se jedná o synonyma, pro která stačí bohatě redirecty s vysvětlením v článku a zvláštní článek pro každou z nich není potřeba (a v podobě coury a běhny by se ani neměl čím "živit").

děvka - Wiktionary

Na Aukru najdete elektroniku, módu, sportovní potřeby, vše pro dům a zahradu, sběratelské a umělecké předměty a spoustu dalšího z první i druhé ruky.

What does девка (devka) mean in Russian?

devka synonyma

Rychlý překlad slova děvka do ruštiny, výslovnost, tvary a příklady užití. Rusko-český slovník zdarma.