ČSK Uherský Brod : FK Hodonín 1:3 (1:2)

ČSK Uherský Brod : FK Hodonín 1:3 (1:2)

Po vítězném vstupu do sezony si fotbalisté ČSK Uherský Brod přáli navázat na výhru z Bystřice nad Pernštejnem v domácí utkání s Hodonínem. Svým fanouškům ale radost neudělali, všechny body si z divizního šlágru odvezli hosté. „Kluci hráli dobře, je ale potřeba uznat sílu soupeře. Rozhodla kvalita rozdílových hráčů, jako je Polách," pochválil po zápase brodský trenér Martin Onda exligového tvůrce hry Hodonína.

Domácí v první půli přenechali aktivitu soupeři a vyčkávali na rychlé brejky. „Měli jsme několik zajímavých možností, ale neřešili jsme je dobře," mrzelo brodského kouče, zvlášť když se po necelé půlhodině hry dostal soupeř do šťastného vedení.

Broďané ale bleskově srovnali. Na bránu se řítil osamocený Nevařil, které dva metry před šestnáctkou srazil gólman Petráš. „Rozhodčí mu udělil jen žlutou kartu, i když já si myslím, že měla být červená," zlobil se Martin Onda.

Alespoň částečnou útěchou mu mohl být fakt, že Pacl z přímého kopu povedenou ranou kolem zdi srovnal na 1:1.

Jeden z klíčových momentů zápasu přišel dvě minuty před přestávkou. Hosté předvedli rychlou kombinaci a Masaryk gólem do šatny opět strhl vedení na jejich stranu.

„Po změně stran jsme byli aktivnější, byly tam zajímavé závary po standardkách, ale bohužel se nám to neodrazilo. Štěstí jsme neměli ani po křídelních akcích, kdy se nám zajímavé přihrávky nedařilo z druhé vlny zakončit," litoval Martin Onda.

Jeho tým těsně před koncem ještě inkasoval potřetí, když se po rohovém kopu hlavou nemýlil Kyselka – 1:3.

„Porážka mrzí, ale kluci odehráli dobrý zápas. Klíčoví hráči soupeře ale v rozhodujících momentech správně vyřešili klíčové situace," dodal Martin Onda.

Editor | zdroj: ČSK Uherský Brod